Užitečné informace

Nabíjecí 3 LED montážní svítilna

Jak již samotný název napovídá, svítilna je určena především pro osvětlování v terénu, či na stavbě. Proto je tomuto úkolu přizpůsobena i její konstrukce. Svítilna je vyrobena primárně z gumového materiálu, který zaručuje její nárazu vzdornost. Použité čočky jsou rovněž přizpůsobeny možnosti, že by mohly být vystaveny mechanickým vlivům a proto jsou také odolné vůči nárazu. Její konstrukční vlastnosti z ní vlivem použití polykarbonátu dělají prakticky nezničitelný výrobek. Svítilna je jako celek tedy odolná vůči nárazu a zároveň kapalným sloučeninám (jak vodě, tak i oleji).

3 LED nabíjecí montážní svítilna nabízí dva možné způsoby osvětlení. Prvním z nich je vysoce intenzivní reflektor, který je schopen o stejně vysoké intenzitě svítit po dobu tří hodin a třiceti minut. V případě tohoto nastavení dosahuje světelný výkon 200 lumenů. Další variantou je bodové světlo, které je možné používat kontinuálně až 7 hodin, přičemž světelný výkon je roven hodnotě 100 lumenů.

Přistroj je možné v případě vybití opětovně použít po čtyřhodinovém nabíjení ze sítě. K napájení je používána li-Ion baterie, která spolu s ostatními vlastnostmi zařízení zaručuje maximální možnou životnost výrobku samotného. Ocenění hodná je i celková hmotnost svítilny, která díky použitým materiálům činí pouhých 233 gramů.

  screenshot188_606