Užitečné informace

Mactronic TRIPPER

Jezdit na kole snad umí každý. Někdo hůře, někdo lépe, někdo dokonce výborně. Mnoho lidí jízdě na kole doslova a do písmene propadlo. Jezdí do práce, jezdí z práce, jezdí na výlety. Někteří dokonce závodí po silnici, ba i divokým terénem, ve dne, v noci. Pro ten poslední případ je nezbytně nutná některá z cyklistických svítilen a baterek. Důvodů je celá řada, počínaje dopravními předpisy a konče pudem sebezáchovy. Velice zajímavou alternativu představuje přední cyklosvítilna Mactronic Tripper. Je nejen výkonná, ale také víceúčelová, elegantní a má výdrž.

Světlo svítilny vytváří dioda LED CREE XM-L o výkonu 500 lumenů. Výrazný tvar světelného kužele osvětluje nejen vzdálenější prostor, ale díky promyšlenému designu hlavy svítilny a umístění čipu nemůže cyklista přehlédnout ani to, co má přímo pod nosem. Dioda nabízí k využití čtyři světelné režimy: Vysoký, Střední, Nízký a Blikání. Samozřejmě, čím vyšší výkon, tím kratší doba svícení. Ve vysokém režimu 2 hodiny, maximálně pak 11 hodin. Což přináší potřebu brát s sebou pro jistotu rezervní baterie. To vše bez oslňování ostatních účastníků silničního provozu.

Mactronic Tripper čerpá energii z akumulátoru Li-Ion 3.7V/2500V dobíjeného přes USB kabel. Tato úprava umožňuje použití svítilny jako náhradního externího zdroje například pro dobíjení telefonu. Díky integrovanému indikátoru je cyklista průběžně informován o stavu akumulátoru a nemělo by se mu stát, že se neočekávaně ocitne v hluboké tmě uprostřed rychlého a divokého sjezdu. Brrr…

Ne všechny pády musí skončit nepěkným zraněním, nicméně technika může být ohrožena také. Ale Mactronic Tripper má pro strach uděláno. Tělo svítilny je vyrobeno z lehké slitiny hliníku a hlava z nárazuvzdorného ABS plastu. Bez nebezpečí poškození vydrží náraz odpovídající volnému pádu až z výšky 1,5 metru a dokonce ani vody se nebojí (norma IPX4).

Cyklisti, cyklistky i cyklistčata: Zkontrolovat kolo i svítilnu a hurá na cestu za dobrodružstvím, jaké muže přinést pouze cyklovýlet. Příjemný vítr do tváří a šťastnou cestu vám přeje Mactronic Tripper.