Užitečné informace

Lovecká sada Nitecore CG6

Svítilna NITECORE CG6 je absolutní novinkou mezi výkonnými taktickými svítilnami. Tento profesionální model je vyvinutý speciálně pro lov, myslivost, policii a vojsko.

Inovativní technologie výroby dodává svítilně extra vysokou odolnost vůči veškerým vnějším vlivům - tělo svítilny je zhotoveno z leteckého hliníku se speciální povrchovou úpravou. Všechny spoje jsou spolehlivě utěsněny, což svítilně zaručuje absolutní vodotěsnost až do hloubky 2 metry. Pokud vám svítilna spadne na zem až z výšky 1,5 metru, zůstane zcela nepoškozena. 

Svítilna disponuje dvěma hlavními světelnými barvami (bílá a zelená) a dvěma sekundárními (červená a modrá). Reflektor svítilny se pyšní precizní optikou. Bílým zdrojem světla dosvítíte až na vzdálenost 190 metrů! Na úsporný režim vám vydrží svítit až úctyhodných 400 hodin. Plný výkon svítilny je 440 lumenů. Volit můžete mezi 5 různými intenzitami svícení od 440 až do 1 lumenu. 

Zeleným světlem dosvítíte při plném výkonu (185 lumenů) až do vzdálenosti 170 metrů a na nízký režim vydrží v provozu až 45 hodin. Se zvyšující se intenzitou svitu se logicky snižuje doba, po kterou je možné svítilnu používat. Za plné intenzity (režim Turbo) vydrží svítit téměř 3 hodiny. Zelené světlo můžete používat ve 3 různých intenzitách. 

Manipulace s diodami je velmi snadná díky duálním spínačům na boku. Vyžaduje vaše aktivita okamžitý start? Svítilna Nitecore CG6 vás nenechá na holičkách. Do režimu turbo ji dostanete během vteřiny. Svítilna má patentované podsvětlené boční spínače, které indikují zbývající energii akumulátoru. Náhlá tma vás tedy nikdy nepřekvapí. 

Sada této lovecké svítilny obsahuje mimo jiné také zápěstní poutko k bezpečnému uchycení k ruce, k bezpečnému uchovávání nylonové pouzdro, napájecí kabel k napájení z auto-zásuvky, dálkový tlakový spínač, taktický kroužek nebo červený filtr.