Užitečné informace

LiteBox E-Flood HL

Přenosná nabíjecí svítilna LiteBox E-Flood HL je ideálním řešením, potřebujete-li maximální osvětlení širokým kuželem světla na velkých plochách. Řadí se mezi svítilny pracovní, čemuž odpovídají také její skvělé vlastnosti. Samozřejmou předností této spolehlivé svítilny je vysoce nárazuvzdorný materiál, perfektní zpracování zajišťující dlouhou životnost, funkčnost a maximální odolnost vůči vnějším vlivům, ať už se jedná například o déšť nebo prach.

Svítilna je vybavena šesti LED diodami, které díky širokému tvaru parabol vytváří velmi jasný jednotný proud světla. Pomocí otočné rozptylky si můžete zvolit takový rozptyl světla, který se vám právě pro práci hodí - bodový nebo rozptýlený. Hlava světla je naklápěcí v úhlu 90 stupňů, kužel světla si tak můžete flexibilně namířit tam, kam potřebujete.

Maximální světelný výkon svítilny je 3.600 lumenů, se kterými prosvítíte vzdálenost až 352 metrů. Na největší výkon vydrží baterie 2 hodiny. Výkon ale můžete samozřejmě sami dle libosti regulovat, čímž prodloužíte dobu použití. Se středním výkonem (2.400 lumenů) dosvítí svítilna na 283 metrů po dobu 4 hodin. Nízký výkon (1.200 lumenů) pak spolehlivě funguje na 210 metrů po dobu 8 hodin. Svítilnu lze také kontinuálně napájet z externího 12 V zdroje během provozu, díky čemuž si můžete být jisti nepřetržitým svícením tak dlouho, jak jen to vaše činnost vyžaduje. Akumulátor svítilny je olověný, kompletně bezúdržbový a vydrží až 500 dobití.

Tělo svítilny je vyrobeno z mechanicky odolného termoplastu ve voděodolném provedení, okraje těla jsou gumová. Pogumovaná je i rukojeť. Svítilnu lze také pomocí integrovaných D-spojovacích kroužků připevnit k ramennímu popruhu, který je spolu se svítilnou dodáván. Celková váha svítilny i s baterií je 4,7 kilogramů. Svítilna je k dostání v mezinárodní bezpečnostní oranžové barvě.

Pokud jste snad předtím váhali, jakého pomocníka si k práci pořídit, nyní už víte, že svítilna LiteBox E-Fld HL je skvělou volbou.