Užitečné informace

LiteBox E

Svítilna LITEBOX která patří mezi produkty označené jako pracovní, je zkonstruována z vysoce nárazu odolných materiálů. I samotné komponenty – diody a sklo rovněž splňují požadavky na dlouhotrvající funkčnost a perfektní odolnost vůči vnějším vlivům. Svítilna je tedy odolná jak vůči nárazu, tak i vodě.

Pracovní svítilna je vybavena šesti LED diodami typu C4, jejichž intenzitu lze regulovat. Obecně lze ale říci, že výkonnost diod je skutečně vysoká. Při zapnutí na nejvyšší výkon je jejich svit roven síle 615 lumen. Svítilna LiteBoxV případě požadavku na menší intenzitu světla lze výkonnost snížit až o necelou polovinu na 330 lumen. V každém případě je světlo lámáno po široké parabole, čímž je i při použití šesti diod dosaženo kompaktního světelného paprsku.

Svítilna LiteBox E-FLOOD je napájena nabíjecí baterií, kterou lze dle informací výrobce nabít až pětsetkrát. O aktuálním stavu baterie informuje červená či zelená dioda. Za účelem splnění veškerých bezpečnostních nároků na pracovní pomůcky je vyráběna pouze ve žluté, nebo oranžové barvě. Dále je svítilna vybavena protiskluzovým úchytem a ochranným páskem u vnějšího skla.

Celková výdrž na jedno nabití se odvíjí od nastavení intenzity svitu. Doba svícení se pohybuje mezi 18 hodinami na nejmenší výkon a 8 hodinami na nejvyšší výkon. Samotná možnost regulovat na tomto zařízení svit přispívá k zvýšení doby použití nabité svítilny.