Užitečné informace

LED WorkStar reflektor

Přenosný nabíjecí LED reflektor WORKSTAR nabízí osvětlení ve dvou možných variantách. Světelný výkon lze upravit tak, aby svítil pouze na polovinu svých možností, tedy silou 1100 lumenů. Popřípadě lze využít schopností svítilny fungovat na maximální výkon, konkrétně hodnotou 2200 lumenů. Doba použitelnosti se logicky odvíjí od používaného světelného výkonu. Maximální doba použitelnosti svítilny LED WORKSTAR je šest hodin.

Její využití se neomezuje pouze na kutily. Archeologové, či historici rovněž ocení jasnost této svítilny i v stísněných a vlhkých prostorech, protože je odolná vůči nárazům i vodě. Co se týče modernějších budov, také zde je užitečným přístrojem pro rekonstrukční a stavební účely v uzavřených prostorech.

Použití LED reflektoru se naskýtá i v odlehlém terénu, vzhledem k zabudovanému úložnému prostoru pro nabíjecí nařízení. Reflektor je provozu na maximální výkon schopný již po osmihodinovém nabíjení. Napájen je přitom bateriemi typu Li-Ion. Proces nabíjení lze tedy bez jakýchkoliv následků kdykoliv přerušit. Reflektor je dále vybaven indikátorem stavu nabíjení baterie. Jeho uživatel tak má neustále přehled o době použitelnosti.

LED Reflektor WORKSTAR disponuje pohyblivou hlavou svítilny, se kterou lze manipulovat v rozmezí do 110°. Použitelnost tohoto reflektoru se zvyšuje kompatibilností s třínožkou o výšce 1,7 metrů, která umožňuje optimálnější osvícení velkých prostor.