Užitečné informace

Kovová nabíjecí LED svítilna Streamlight SL

Svítilna Streamlight SL – 20LP je vyrobena z tvrzeného hliníku, který je vysoce odolný vůči nárazům a mechanickému poškození.  Za nerozbitnou lze považovat také polykarbonátovou vnější čočku, která je odolná i vůči poškrábání a utěsněna o-kroužkem. Tento komponent chrání vnitřní součástky svítilny před poškozením vnějšími vlivy.

Ve své kategorii se jedná o svítilnu s nejnižšími provozními náklady, které jsou zajištěny využitím nabíjecích baterií spolu s C4 LED diodou. Tato LED dioda nabízí životnost až 50 000 hodin a rovněž vysokou odolnost vůči nárazům.

Kovová svítilna je vzhledem ke svému zamýšlenému využití uzpůsobena jednoručnímu ovládání. Právě jednoduchý tlačítkový spínač umožňuje nejen vypnutí a zapnutí, ale také měnit intenzitu svitu a aktivovat stroboskopickou funkci.

Svítilna Streamlight je napájen pěti-článkovou Ni-Cd baterií, kterou lze nabít až tisíckrát. Baterie je pro úplné nabití nutné napájet po dobu sedmi hodin. S plně nabitými bateriemi je svítilnu možné používat až padesát hodin, při zvolení nejnižšího možného výkonu o síle deseti lumenů. Při volbě středního režimu o síle 160 lumenů je svítilna schopna fungovat až 4 hodiny a na nejvyšší výkon s 350 lumeny lze osvětlovat prostor maximálně dvě hodiny. Maximální dosvit baterie dosahuje necelého půl kilometru.