Užitečné informace

GUARD TROOPER R

Technika a technologie sloužící zločinu bývají často modernější než výbava ochránců zákona. Nicméně tu a tam se blýskne na lepší časy. Jedním z takových blýsknutí je Guard Trooper R, unikátní víceúčelová svítilna speciálně určená pro policejní a armádní složky. Design vzhledově vychází z podoby klasické vojenské svítilny, ale provedení a chytré funkce reprezentují moderní současnost.

Očekávání ozbrojených složek na vybavení je vysoké. Není divu, právě výstroj a výzbroj hraje důležitou roli při každém zásahu, mnohdy na ní závisí nejen úspěch, ale také zdraví a životy. Design Guard Trooper R dovoluje pohodlné a jisté držení v ruce, lze ji samostatně postavit či položit na podložku. Za pomoci silného kovového klipsu lze svítilnu připnout na opasek či uniformu a uvolnit ruce. Zabudovaným neodymovým magnetem lze svítilnu připevnit na jakýkoliv kovový předmět.

A nyní k tomu nejdůležitějšímu: Kvalita svítilny stojí a padá s její schopností svítit. Hlavním zdrojem světla je vysoce účinná LED CREE XM-L2 o světelném výkonu 400 lumenů. Ovládání nabízí výběr mezi vysokým a středním výkonem nebo stroboskopem. Zejména stroboskop je důležitý nástroj pro dezorientaci a zmatení nepřítele či pachatele trestného činu.

Dvě sekundární diody jsou umístěny souměrně pod bílou LED. První, červená, pracuje ve vysokém nebo blikajícím režimu, což z Guard Trooper R dělá vhodný nástroj pro zastavování vozidel nebo řízení dopravy. Druhá září v ultrafialovém spektru o vlnové délce 365 nm. Před tímto světlem neobstojí žádný padělek dokladu nebo bankovky.

Svítilna je nabíjecí přes mikro konektor USB 2.0 a je opatřena indikátorem stavu baterie Li-Ion 3,7V/4600mAh o napětí 3,7V. Vyrobena je z odolného nárazuvzdorného plastu PA6 a odolná dle stupně krytí IP67: Nárazuvzdorná, prachotěsná a vodě odolná i při dočasném ponoření.

Další informace potřebné k odpovědnému rozhodnutí k pořízení Guard Trooper R ochotně poskytnou naši odborní poradci.