Užitečné informace

EN800 výstražný maják s funkcí svítilny

Maják EN800 je osazen 36 diodami a navíc dalšími třemi LED. Tyto komponenty zaručují výkonný kužel žlutého světla, které lze dle požadavků nastavit. Majákem lze jak kontinuálně svítit, tak jej nastavit na pravidelné blikání. V každém případ je světlo vydávané majákem EN800 viditelné z bezpečné vzdálenosti, tedy v určitých situacích snižuje nebezpečný potenciál některých míst, včetně dopravních nehod.

Maják i svítilna EN800 jsou zkonstruovány takovým způsobem, aby jejich svit byl patrný až ze vzdálenosti jednoho kilometru. Tato vysoká viditelnost je zaručena použitím nejen kvalitních diod, ale také patentovanými čočkami, bez nichž by světlo nebylo vyvedeno z útrob majáku.

Maják je, co se fyzických vlastností týče velice kompaktním zařízením, které lze uvést rychle do provozu. Není nutné jej umístit do prostoru a být celou dobu vázán na jedno místo. Maják EN800 je lehký a je možné jej připevnit také na vozidla, dopravní sloupky nebo dokonce na oblečení, prostřednictvím příslušenství, které je možné k výrobku dokoupit.

majákem a svítilnou dohromady se nemusíte strachovat o jejich zničení, tělo majáku stejně jako funkční prvky jsou navrženy tak, aby odolaly pádu z výšky 1 metru na tvrdý povrch. Majáky EN800 je možné použít i v nebezpečném prostředí, protože jsou vyrobeny z materiálů, které jsou použitelné i v místech s nebezpečím výbuchu.