Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Kdo by nechtěl být obdarován. Leč dle lidové moudrosti větší radost a uspokojení přináší rozdávání dárků než jejich přijímání. Ale ruku na srdce: Snad každý se již setkal po předání daru s vlažným poděkováním a lehce nakyslým úsměvem. A prodavači mají po vánocích plné ruce práce s výměnou nevhodných dárků. Inu, trefit to pravé ořechové není žádná legrace. Řešení je jednoduché: Říká se mu dárkový poukaz.

Záliby svých blízkých máme přece v malíčku. Tematické zaměření daru je tedy jasné a trápení s detaily můžeme s klidem nechat na obdarovaném. S dárkovým poukazem v ruce sám vybere nejlépe, po čem jeho srdce touží. Máte-li ve svém okolí příbuzné a známé používající k práci či při holdování svému hobby svítilnu, pak dárkový poukaz EuroLamp je přesně to, co potřebujete.

V našem e-shopu si vybere každý. Vojáci i policisté, hasiči, záchranáři, horolezci, jeskyňáři, ba i potápěči. Ale nejen adrenalinovými aktivitami živ je člověk. Turistika, cyklistika či stanování. To všechno jsou příležitosti, kdy kvalitní svítilna přijde vhod. Nemluvě o pracovním prostředí ať už jde o zaměstnání nebo kutilskou dílničku. Kupříkladu šikovná čelovka uvolní obě ruce k činnosti a posvítí přesně tam, kam se díváte.

Ale zpět k dárkovým poukazům. Vybírat můžete ze čtyř hodnot: 500, 1000, 1500 a 2000 korun českých. Kombinací získáte vhodnou hodnotu zamýšleného daru. Použití je velice jednoduché. Obdarovaný navštíví e-shop EuroLamp.cz, vybere zboží stejné nebo vyšší ceny než je hodnota poukazu a zadání jedinečného kódu poukazu do kolonky „Slevový kód“ ve virtuálním košíku sníží cenu produktu o hodnotu poukazu.