Užitečné informace

Cyklistické světlo Phantom 700


Přední světla na kolo lze jednoduše rozdělit do dvou kategorií. Světla, která jsou laicky řečeno „na baterie“ anebo nabíjecí s akumulátorem. Cyklistická svítilna Phantom 700 patří do kategorie dobíjecích světel. Její součástí je vysoce výkonná čtyřčipová LED dioda, která je schopna svítit minimálně sto tisíc hodin. Principem, na kterém jsou veškerá LED svítidla zkonstruována, je snaha o co nejnižší možnou spotřebu a zároveň dlouhodobou výdrž.

K dobíjení světla slouží Li-Ion adaptér, který je možné napájet v klasických zásuvkách. Toto světlo na kolo nabízí několik základních režimů svícení, včetně nastavení intenzity světla. Doba svitu závisí právě na nastavení světelného výkonu. Při nejvyšším možném osvětlení je doba svícení 4 hodiny.

U použité LED diody je dosah světla 150 metrů, pro porovnání některá světla na kolo nepřekonají hranici 30 metrů. Další nespornou výhodnou Svítilny Phantom 700 je její odolnost vůči nárazu a vodě. Především druhou zmíněnou vlastnost ocení každý rekreační i profesionální cyklista. Samotná konstrukce svítilny spočívá ve specifickém použití vnitřní paraboly, která má za následek vytvoření intenzivního širokého světelného kuželu.