Užitečné informace

Čelovka Vizion

Čelovku Vizion lze použít v jakémkoli pracovním prostředí, vzhledem k její voděodolnosti a nárazuvzdornosti. S touto bateriovou čelovkou lze bez obav podnikat výpravy v tuhé zimě, tak i prozkoumávat podvodní svět. Proto je takřka ideálním kandidátem na pracovní vybavení v každém prostředí. Samozřejmě o to více její služby ocení i turisté a sportovci při outdoorových aktivitách, kdy nebudou muset omezovat své plány kvůli nepříznivému počasí. Pobytu ve venkovním prostředí je uzpůsobeno rovněž napájení svítilny.

Vzhledem k nutnosti používání alkalických AAA baterií není potřeba na cestách v terénu řešit příslušenství k nabíjení baterií či adaptéru. Osoby upřednostňující esteticky vyhlížející výrobky si zde rovněž přijdou na své, decentně zhotovená svítilna rozhodně nebude vypadat jako rušící prvek. Z praktického hlediska je zde pozitivem malá hmotnost svítilny, která nezpůsobuje bolest hlavy či otlaky ani při několikahodinovém nošení.

Svítilna během používání nabízí tři možné režimy svícení, a to bodové, bílé a červené rozptýlené. Dále lze volit mezi nízkým a vysokým světelným výkonem. S přihlédnutím k odolnosti extrémnímu počasí a nárazuvzdornosti je nasnadě poznamenat, že čelovou svítilnu lze velice pohodlně ovládat i v rukavicích.