Užitečné informace

Čelovka Nitecore HC90

Máte rádi pobyt a pohyb v přírodě? Turistiku, horolezectví nebo jakýkoli jiný druh aktivního odpočinku a rekreace? Pak se vám bude hodit "čelovka". Ale jakou vybrat? Co třeba Nitecore HC90?

Vysoce výkonná duální čelová LED svítilna byla speciálně navržena pro všechny aktivity ve volné přírodě. Vytváří mimořádně široký světelný paprsek v úhlu 100° se světelným výkonem 900 lumenů a dosvitem 110 m. Můžete si tak být jisti, že s touto čelovkou se určitě v noci neztratíte. 

Na plný výkon můžete tuto čelovou svítilnu používat jednu hodinu, při regulaci lumenů na minimum vám vydrží až 200 hodin. Intenzita svitu je plynulá, ovládá se snadno přes patentovaný posuvný vypínač. Svítilna disponuje také multi-RGB LED čipy - barevnými diodami (červenou, zelenou, modrou) pro taktické aplikace a operace, které jsou využitelné například při lovu, myslivosti, rybaření, analýze dokumentů, detekci krve apod. 
 
Čelová svítilna Nitecore HC90 je celokovová, vyrobena je z maximálně odolné, lehké a přitom pevné slitiny leteckého hliníku. Díky speciální povrchové úpravě je skvěle chráněna proti nejrůznějším povětrnostním i mechanickým vlivům. Snese i prudký déšť - je vodotěsná až do hloubky 2 metrů, a vydrží i pád na zem z výšky až 1,5 metru. Disponuje také tvrzeným ultra čistým minerálním sklem s antireflexní vrstvou. 

Čelovka má ve svém těle zabudovaný micro USB nabíjecí port pro přímé nabíjení akumulátoru. Nabíjecí konektor je odolný vodě, prachu i nárazům. Inteligentní elektronický okruh s detekcí napětí zajišťuje bezpečné a rychlé nabíjení. Nemáte-li však k dispozici elektrickou zásuvku, můžete jednoduše vložit nové baterie - CR 123. 

Plochá základna svítilny umožňuje její postavení. Bez baterie váží svítilna jen 130 gramů. Je připevněna na prodyšném nylonovém hlavovém popruhu, který poskytuje vysoký komfort nošení.