Užitečné informace

Čelovka HT550R s dálkovým sensorem

Vyrážíte do terénu a potřebujete opravdu spolehlivý a výkonný zdroj světla, kterému můžete dlouhodobě důvěřovat? Přibalte si čelovou svítilnu HT550R

Tato vysoce výkonná čelovka dokáže s výkonem 550 lumenů dosvítit až na vzdálenost neuvěřitelných 550 metrů! S tímto skvělým výkonem vám vydrží svítit více než hodinu. Aby vám čelovka vydržela svítit déle, můžete výkon samozřejmě snížit, a to až na minimum - 25 lumenů. Za této podmínky můžete svítilnu používat až 21 hodin. Pořád je to málo? Pak využijte pouze "chladné" LED svícení, při kterém zvýšíte dobu jednoho použití čelovky až na 42 hodin. 

Pokud potřebujete dohlédnout na větší vzdálenost, zvolíte si režim svícení SPOT BEAM, díky jehož užšímu kuželu dohlédnete opravdu daleko. Na blízko pak využijete širší kužel světla v režimu WIDE/FLOOD BEAM. Svítilna je také vybavena režimem s dálkovým senzorem, který automaticky vybere nejvhodnější typ svícení podle toho, potřebujete-li intenzivní světelný kužel do dálky nebo široký a méně intenzivní světelný kužel pro pro činnosti na blízko.  

Díky integrovanému senzoru je zajištěno, aby odrazem světla od blízkých předmětů nedocházelo k nepříjemnému oslňování vás ani ostatních přítomných osob. Tento režim ovládání světelného toku pomocí senzoru je však také možné jednoduše vypnout, a vy si tak můžete sami navolit požadovaný režim a světelný výkon.

Směr svícení si jednoduše nastavíte v obou směrech nahoru i dolů, a to v úhlu 0° - 90°. To vám zajistí vždy pohodlnou pozici hlavy. 

Můžete také využít možností signálního svícení nebo blikání červenou, modrou nebo zelenou barvou. Signální svícení je umístěno v zásobníku na baterie a vy tak budete zezadu vidět. 

Čelová svítilna je napájena akumulátory Li-lon s kapacitou 25 000 mAh. Snadné nabíjení zajišťuje malý kompaktní USB kabel. 

Čelovka HT550R byla přímo stvořena práci v terénu. Je vysoce odolná proti vodě i prachu. Je také úžasně lehká, i s akumulátorem váží jen 283 gramů. Na hlavě vám bude sedět jako ulitá díky snadno nastavitelnému hlavovému popruhu. 

Tahle svítilna vás v terénu zkrátka nezradí.