Užitečné informace

Čelovka HT180 s dálkovým sensorem

Vyrážíte často do přírody za nejrůznějšími aktivitami? Pak vás jistě zaujme čelová svítilna HT180, která se skvěle hodí pro rozmanité typy outdoorových činností. Pokud si navíc potrpíte na daleký dosvit a celkově dobrý výkon, je tato čelovka skvělým řešením.

Světelný výkon této čelové svítilny je 180 lumenů, se kterými dosvítíte až na vzdálenost 100 metrů. Výkon můžete také snížit na takzvaný nízký režim se 155 lumeny. Jistě také oceníte režim s dálkovým senzorem, který automaticky přizpůsobuje intenzitu světla podle toho, potřebujete-li intenzivní užší světelný kužel do dálky (SPOT BEAM) nebo méně intenzivní, zato pořádně široký svítivý kužel (WIDE BEAM) pro činnost z blízka. Pomocí senzoru je tak zajištěno, aby nedocházelo k nežádoucímu odrazu světla od blízkých předmětů a díky tomu pak k nepříjemnému oslňování vás i vašich kolegů. V situacích, kdy by tato funkce byla nevhodná, ji však můžete jednoduše vypnout a sami si navolit nejvíce vyhovující světelný režim. Vybírat můžete mezi bílým světlem a teplou barvou světla, přičemž režim s dálkovým senzorem lze nastavit u obou světelných variant. Směr svícení si nastavíte dle vlastních požadavků a potřeb v úhlu 0° - 60°. Úzký intenzivní kužel světla vám vydrží svítit až 42 hodin, široký kužel pak až 180 hodin.

Ovládání bateriové čelovky je velmi snadné. Zajišťují jej dva spínače v horní části těla svítilny. Spínače jsou jednotlivě oddělené, aby byla zajištěna snadná manipulace s jednotlivými LED diodami. Čelová svítilna HT180 je napájena třemi AAA bateriemi. Včetně baterií váží čelovka jen 95 gramů, což zajišťuje maximální pohodlí při jejím nošení a manipulaci, čemuž dopomáhá i snadno nastavitelný pohodlný hlavový popruh. Svítilna je přirozeně také voděodolná, noční deště tak pro vás nebudou žádný problém. Samozřejmostí je také přijatelná nárazuvzdornost. S čelovou svítilnou HT180 si svůj pobyt v přírodě opravdu užijete.