Užitečné informace

Čelovka Double Clutch

Vzhledem k tomu, že čelová svítilna Double Clutch tímto „testem“ prochází na výbornou, je více než vhodnou svítilnou pro použití také v průmyslovém odvětví a během outdoorových aktivit.

Čelová svítilna je opatřena C4 diodou typu LED, jejíž profil lze nastavit na bodový či rozptýlený. V závislosti na aktuálních potřebách lze těmito parametry manipulovat v jakémkoliv svítícím režimu. Světelné módy, které svítilna nabízí, jsou tedy v zásadě 4 – nízký a vysoký režim při použití rozptýleného kuželu a nízký a vysoký režim při nastavení bodového paprsku. Během nejvyššího světelného výkonu je možné čelovou svítilnou ozářit prostor silou 125 lumen, nízký výkon naopak nabízí intenzitu svitu o hodnotě 30 lumen. V každém případě svítilna disponuje paměťovou funkcí, tedy naposledy spuštěný režim včetně zvoleného rozložení paprsku světla se obnoví při dalším spuštění.

Z mechanického hlediska lze hlavou čelovky otáčet. Ovládání svítilny je možné a pohodlné i v pracovních či ochranných rukavicích. Svítilna je nárazu odolná a rovněž je možné ji použít ve vodě či vlhkém prostředí.

Co se napájení týče, svítilnu lze nabíjet prostřednictvím USB a akumulátoru uvnitř svítilny, popřípadě prostřednictvím záložních alkalických baterií typu 3x AAA.