Zajímavosti

Prodejna zavřena z důvodu šíření koronaviru

Vzhledem k zvyšujícímu se riziku nákazy koronavirem je až do dovolání provozovna ve Slavkově u Brna uzavřena. Osobní odběr zboží a osobní schůzky nejsou v tuto chvíli možné.  Nyní také probíhá inventura a zboží nelze ani odeslat přepravní službou. Vaše objednávky budou zaevidovány a expedovány ihned po skončení inventury 1.4.2020.   Děkujeme za pochopení   Tým EUROLAMP s.r.o.

Pátek, červen 28, 2019
Obrázek pro článek Streamlight TLR-1 HL, pomáhá pomáhat a chránit

Streamlight TLR-1 HL, pomáhá pomáhat a chránit

Společnost Streamlight řadíme mezi špičkové výrobce zbraňových svítilen. Za příklad slouží vynikající Streamlight TLR-1 HL. Taktická podvěsná zbraňová svítilna s integrovanou montáží, připevnitelná pod pistole s drážkou nebo picattina lištou. 

Neděle, leden 28, 2018
Obrázek pro článek Eurolamp Nitecore C1 concept - Goliáš v těle Davida

Eurolamp Nitecore C1 concept - Goliáš v těle Davida

Je až k neuvěření, co všechno společnost Nitecore dokáže. Jako příklad slouží svítilna C1 concept. Extrémně vysoký světelný výkon 1800 lumenů s dosvitem 220 metrů vměstnaný do válečku o průměru necelých 2,5 centimetru a délce lehce přes 11 cm je snad dílem kouzelníka. Pět kontinuálních a tři speciální režimy svícení dotváří taktickou svítilnu vhodnou pro každou příležitost i pro každého uživatele.

Úterý, leden 9, 2018
Obrázek pro článek EuroLamp Nitecore EA41

EuroLamp Nitecore EA41

Vývojáři společnosti Nitecore nezahálí a každým rokem připraví nějaké překvapení, například nedávno MT22A. Nicméně lesk kvality propojené s účelností jen tak nevybledne, což v plné míře platí o Nitecore EA41, outdoorové novince do kapsy z roku 2015. I po více než dvou letech ji mají stále v oblibě milovníci kempování, rybaření, myslivosti a další, kteří oceňují její výkon a daleký dosvit.

Úterý, prosinec 19, 2017
Zobrazuji 4 (1 - 4 Z celkových 17+)