Užitečné informace

Zákazníci, kteří produkt zakoupili, hodnotili takto:
0%
Kód produktu: 2211-B-BK-LMX
 26 993 Kč /  1 099,74 eur
 22 308,26 Kč /  908,87 eur bez dph

The SureFire 2211® Luminox® Zápěstní svítilna—první svého druhu—nabízí taktické osvětlení okamžitě přístupné a bezpečně uchycené k vašemu zápěstí. Tento model  2211 je nabíjecí stejně jako originál a jako zdroj světla je použita LED o výkonu 300-lumenů. Výhodou svítilny je spojení svítilny a hodinek Luminox vyrobených ve Švýcarsku.
 

Všechny modely 2211 byly zkonstruovány pro policisty a příslušníky armády a jejich brilantní osvětelní umožňuje automatické seřízení světelného výkonu s osou vaší zbraně při obouručním uchopení pistole. Svítilna je vždy připravena k použití na blízké i střední vzdálenosti. Je také vhodná pro průmyslové použití, neboť dovoluje práci oběma rukama, při současném periferním osvětlení.

Úrovně výkonu lze nastavit snadno přístupnými spínači. Jednoduše stiskněte jeden ze spínačů k okamžité aktivaci maximálního světelného kuželu o 300 lumenech. Stisknutím spínače do 0,5 vteřiny se aktivuje světelná úroveň 15 lumenů. Dalším stisknutím spínače je svítilna vypnuta.

Stiskněte a držte oba ergonomické spínače současně a cyklujete mezi třemi úrovněmi světelného výkonu: mezi 300 lumeny oslepujícího bílého světla pro taktické situace, 60 lumeny středního výkonu pro každodenní použití a 15 lumeny nízko úrovňového osvětlení pokud je třeba svítit menším výkonem delší dobu. Pokud dosáhnete žádanou úroveň uvolněte spínače. K vypnutí opět stiskněte kterýkoliv ze spínačů. Světelný výkon lze naprogramovat od nejvyššího k nejnižšímu nebo opačně.

Zabudované hodinky Luminox představují klasický klasický design. Potřebné údaje jsou čitelné i za velmi špatného osvětlení. Sklíčko hodinek je tvrzené, odolné proti poškrábání a je vodotěsné.

Svítilna je vyrobena z lehkého silně eloxovaného leteckého hliníku. Na zápěstí je svítilna uchycena pomocí pevného gumového pásku. Je napájena nabíjecí lithium-ionovou baterií se zabudovanou indikací úrovně nabití, které se provádí pomocí USB kabelu.

Poznámka: Zabudované hodinky Luminox jsou napájeny vlastní baterií a nejsou ovlivněny USB nabíječkou.

Vlastnosti

  • Vysoce výkonná LED poskytuje tři světelné úrovně:: 300, 60 a 15 lumenů
  • Stisknutím kteréhokoliv spínače lze aktivovat vysoký výkon nebo stisknutím obou spínačů současně lze cyklovat mezi jednotlivými úrovněmi
  • Svítilna je pevně uchycena na zápěstí
  • Integrované hodinky Luminox mají samo osvětlující ciferník, který umožňuje čtení pří špatném osvětlení
  • Svítilna je vyrobena z lehkého leteckého hliníku, který byl silně eloxován, aby byla zajoištěna dlouhodobá trvanlivost produktu
  • Zabudovaná LED indikuje nutnost nabití baterie
  • Napájení: lithium-ionová baterie, micro-USB nabíjecí port a USB nabíjecí kabel

 

  VYSOKÝ STŘEDNÍ NÍZKÝ
Výkon 300 lumenů 60 lumenů 15 lumenů
Doba použití 1 hod 4 hod 13 hod
Dosvit 66 metrů    

 

dosvit: 66 m

Přidejte recenzi produktu a získejte slevový kupón na další nákup!

Přidat recenzi

K tomuto produktu nebyly přidány žádné recenze