Užitečné informace

SIDEWINDER STALK - Multifunkční LED svítilna na helmu

Sidewinder Stalk® je nová multifunkční výkonná svítilna s více zdroji světla a výkonnou C4 ® LED technologií. Tato svítilna je navržen tak, aby splňovala řadu hands free úloh osvětlení s požadavky na bílé světlo, více-barevné světlo LED diod (červená, modrá, zelená) s možností nastavení třech světelných výkonů (vysoký, střední a nízký) a délkou svitu. To všechno se nachází v hlavě svítilny na "husím krku", který zajistí správné nasměřování světla přesně tam, kde bude potřeba. Dále IR přísvit a IR maják.

Sidewinder Stalk® se ovládá za pomoci jednoho tlačítka a jednoho otočného voliče režimů který je navržený tak, aby nedošlo k náhodné změně zvoleného režimu. Multifunkční svítilna se zapne vždy v režumu nízkém. Tělo svítilny je vyrobeno z vysoce pevného nylonu s výjimečnou trvanlivost a odolnost proti povětrnostním vlivům. Všechny šroubovací spoje jsou utěsněny O-kroužkem.
Svítilna umožňuje spoustu možností upevnění na výstroj operátora. Jak na hlavový popruh nebo nastavitelný klips Molle. Na helmy s ARC railem nebo za pomoci adaptéru na montáž NVG. Jako novinkou je možnost uchybevé za pomoci adaptéru i na suchý zip. Napájení může být provedeno z jedné CR123 lithiové baterie nebo jedné AA alkalické (lithiové baterie AA). Tímto způsobem je zajištěna možnost použití různých baterií v případě nouze.

https://www.eurolamp.cz/sidewinder-stalk-takticka-prilbova-multifunkcni-led-svitilna